TR | EN | 中文

Alimoğlu Şirketler Grubu mermer ve doğal taş sektöründeki hizmetine 1940'lı yıllarda Afyon'da mütevazi bir mermer-mozaik atölyesi olarak kurulan aile şirketiyle başlamış, kazandığı deneyimlerle şirketin gerek yurt içinde gerekse dünyada saygın bir yer kazanmasında pay sahibi olmuştur. Şirketin kurucu ortaklarından Ebubekir Alimoğlu, 2005 yılında Alimoğlu Şirketler Grubu'ndan ayrılarak kurduğu Alimoğlu Mermer Tasarım AŞ ile doğal taş sektöründeki yoluna yeni vizyonu ve dinamik ekibiyle tek başına devam etmektedir.

Bugün şirket, hizmet verdiği Afyon Menekşe- Gri, Denizli Traverten ve Emirdağ Gümüş ana ocaklarında ve işletmelerinde modern teknolojiyi kullanarak üretim yapmakta, sektörü yakından takip ederek sürekli gelişimi kendine hedef kabul etmektedir. Alimoğlu Mermer Tasarım AŞ, üretim sürecini birebir kontrol eden işletme yapısı ve işine gösterdiği özenle blok mermer ve traverten ürünlerini üstün kalite standartlarında siz değerli müşterilerine sunmaktan onur duymaktadır.

Alimoğlu Mermer Tasarım AŞ, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarlarının da içinde bulunduğu dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmakta, Alimoğlu Mermer Tasarım AŞ ocaklarının Mermer, Doğal Taş ve Travertenlerini dünyaya tanıtarak ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.